AROMA KING, popularna w Polsce marka e-papierosów, stoi w obliczu kryzysu finansowego, w którym miliony są należne dostawcom i pracownikom nieopłacanym.

Ostatnio, według wielu źródeł zaznajomionych ze sprawą, które rozmawiały z 2FIRSTS, znana polska marka e-papierosów AROMA KING może stanąć w obliczu kryzysu załamania łańcucha finansowego, powodując, że duża liczba towarów zamówionych w przedsprzedaży zostaje uwięziona w fabryce i nie może zostać dostarczona.

Incydent dotyczy fabryki OEM AROMA KING, dostawców i partnerów logistycznych, ze znaczną ilością pieniędzy. Zarzuca się, że AROMA KING mógł nie wywiązać się z płatności w wysokości około 80 milionów juanów (około 11 milionów USD) należnych firmie w Shenzhen. Dalsze rewelacje wskazują, że pracownicy tej firmy nie otrzymywali pensji przez trzy kolejne miesiące.

AROMA KING, marka znana w Europie i niektórych regionach Stanów Zjednoczonych, współpracowała z renomowanymi markami, takimi jak Bugatti Veyron, aby wprowadzić na rynek produkty pod wspólną marką.

W odpowiedzi na tę sprawę, 2FIRSTS próbował skontaktować się z dyrektorem firmy AROMA KING w Chinach w celu weryfikacji. Jednak w momencie publikacji nie otrzymano oficjalnej odpowiedzi.

2FIRSTS będzie nadal ściśle monitorować tę sprawę. Zapraszamy każdego, kto ma informacje, aby się z nami skontaktować, czy to w celu podzielenia się wskazówkami, czy omówienia najnowszych osiągnięć w sprawie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top