Zarejestruj się na panelu B2B – Polska Grupa Tytoniowa

Polska Grupa Tytoniowa – Partner w Dystrybucji Tytoniu – Zarejestruj się na panelu B2B i odkryj korzyści płynące z partnerstwa z liderem w branży tytoniowej. – panel hurtowy B2B – https://polskagt.pl/b2b

Polska Grupa Tytoniowa (PGT) to firma z tradycjami, która od 2002 roku dynamicznie rozwija się na rynku dystrybucji wyrobów tytoniowych i akcesoriów dla palaczy. Zarejestrowanie się jako klient hurtowy na panelu B2B PGT otwiera drzwi do szerokiego asortymentu produktów w atrakcyjnych cenach, co jest kluczowe dla każdego przedsiębiorcy szukającego niezawodnego dostawcy.

Dlaczego warto wybrać PGT? Odpowiedź jest prosta: firma posiada bogate doświadczenie i specjalizuje się w dostarczaniu produktów najwyższej jakości. Jako wyłączny dystrybutor tytoni i cygaretek renomowanej Scandinavian Tobacco Group, PGT gwarantuje dostęp do produktów, które cieszą się uznaniem na całym świecie.

Logistyka i dystrybucja w PGT to nie tylko słowa – to efektywnie działający system, który opiera się na:

  • 6 Przedstawicielach Hurtowych,
  • 24 Przedstawicielach Detalicznych,
  • 13 Telemarketerach,
  • 40 Samochodach Dostawczych.
  • panel hurtowy B2B – https://polskagt.pl/b2b

Takie zaplecze pozwala na sprawną dystrybucję na obszarze całej Polski, docierając do:

  • 150 Odbiorców Hurtowych,
  • 5000 Klientów Detalicznych,
  • Sieci Ogólnopolskich oraz Lokalnych.

Zespół PGT to grupa energicznych i młodych ludzi, którzy nie boją się nowych wyzwań i stale poszukują możliwości rozwoju. To właśnie pasja i zaangażowanie pracowników sprawiają, że współpraca z PGT to gwarancja satysfakcji i sukcesu w biznesie.

Jeśli jesteś zainteresowany stałą współpracą i chcesz dołączyć do grona zadowolonych klientów PGT, nie zwlekaj. Zarejestruj się na panelu B2B i odkryj korzyści płynące z partnerstwa z liderem w branży tytoniowej.

Zamówienia hurtowe:

Polska Grupa Tytoniowa Sp. z o.o.
ul. Wierzbnica 63a
74-300 MYŚLIBÓRZ
NIP: 4980260426

telefon: +48 502 399 832
e-mail: [email protected]

strona – https://polskagt.pl/
panel hurtowy B2B – https://polskagt.pl/b2b

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top