Polska Grupa Tytoniowa (PGT)

Polska Grupa Tytoniowa (PGT) to dynamicznie rozwijająca się firma, która od 2002 roku zdobywa zaufanie klientów w branży tytoniowej. Specjalizując się w dystrybucji wyrobów tytoniowych oraz akcesoriów dla palaczy, PGT zbudowała solidną pozycję na rynku, stając się wyłącznym dystrybutorem produktów Scandinavian Tobacco Group – jednego z liderów w produkcji tytoniu i cygaretek.

Za sukcesem firmy stoi przemyślana logistyka i skuteczny system dystrybucji. Zespół PGT tworzą przedstawiciele handlowi, telemarketerzy oraz kierowcy, którzy codziennie dbają o to, aby produkty dotarły do odbiorców hurtowych i detalicznych na terenie całej Polski. Firma dysponuje flotą 40 samochodów dostawczych, co pozwala na sprawną realizację zamówień i utrzymanie wysokiego poziomu obsługi klienta.

PGT to nie tylko logistyka i dystrybucja. To przede wszystkim ludzie – zespół pełen pasji i zaangażowania, gotowy stawić czoła nowym wyzwaniom. Firma kładzie duży nacisk na rozwój i szkolenie swoich pracowników, co przekłada się na profesjonalną obsługę i doradztwo na najwyższym poziomie.

Współpraca z PGT to gwarancja dostępu do szerokiej gamy produktów tytoniowych, a także wsparcie w zakresie promocji i marketingu. Firma zaopatruje sieci ogólnopolskie oraz lokalne sklepy, docierając do ponad 5000 klientów detalicznych i 150 odbiorców hurtowych.

Polska Grupa Tytoniowa to przykład firmy, która nieustannie się rozwija, dostosowując swoje działania do zmieniającego się rynku i potrzeb klientów. Dzięki swojemu doświadczeniu, profesjonalizmowi i innowacyjności, PGT utrzymuje silną pozycję w branży i wyznacza nowe kierunki jej rozwoju.

Zamówienia hurtowe:

Polska Grupa Tytoniowa Sp. z o.o.
ul. Wierzbnica 63a
74-300 MYŚLIBÓRZ
NIP: 4980260426

telefon: +48 502 399 832
e-mail: [email protected]

strona – https://polskagt.pl/
panel hurtowy B2B – https://polskagt.pl/b2b

Polska Grupa Tytoniowa
Polska Grupa Tytoniowa

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top